Degustace, posezení ve vinném sklepě

Vinný sklep

Sklep se skládá ze tří hlavních částí. První je vstupní část s barem a posezením cca pro 20 osob. Součástí těchto prostor je krb, který je v případě potřeby využíván jak k příjemné atmosféře, tak k útulnému oteplení prostor.

Výrobní prostory, degustační menu

Další velmi důležité prostory se užívají ke skladování a zrání vína. Zde provádíme řízené degustace až 15 vzorků vína. Většinu z nich poté nabízíme k přímé konzumaci. V průběhu degustace vám rádi zodpovíme dotazy týkající se jak vína samotného, tak jeho výroby. Degustaci provádíme pro minimálně 6 osob.

Velký sál

Třetí součástí je stylový prostor s posezením až pro 80 hostů.

Součástí venkovních prostor je udírna a gril. V případě požadavku hostů rádi obstaráme občerstvení tohoto druhu.

Menu

Celková cena 850 kč zahrnuje teplou večeři, degustaci ,neomezenou konzumaci vína, kávu, čaj a studenou obloženou mísu. V případě potřeby a k dobré zábavě můžeme zajistit hudbu – cimbálovou muziku, saxofon, kytaru, harmoniku či hudbu reprodukovanou. Ceny na vyžádání při telefonické domluvě.

K večeři lze zvolit například jednu z následujících variant: pečené vepřové koleno, guláš, flamendr, vepřový řízek s přílohou dle domluvy.
Součástí degustačního menu je i studený obložený talíř velikostně a množstvím přizpůsobený počtu hostů, jehož součástí jsou sýry, uzeniny, klobásy, zabijačkové pochutiny.
Po předchozí domluvě jsme schopni připravit vegetariánské menu.

 

Bořetice Občerstvení při degustacích

 

Kulturní doprovod

V případě potřeby a k dobré zábavě můžeme zajistit hudbu – cimbálovou muziku, saxofon, kytaru, harmoniku či hudbu reprodukovanou. Ceny na vyžádání při telefonické domluvě.

 

Posezení ve vinném sklepě Cimbálová muzika

 

 

Bílá vína:

Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Muškát moravský, Rulandské šedé, Tramín červený, Chardonnay, Souvignon.

Červená vína:

Vavřinecké, Modrý Portugal, Frankovka, André, Zweigeltrebe, Cabernet Souvignon, Rulandské modré, Mazlík.

Všechna vína si můžete zakoupit, nebo Vám je můžeme poslat přepravní službou.

 

Posezení ve vinném sklepě Cimbálová muzika
Nahoru